İş Bankası Verdiği Sözü Tutmuyor!

Erdem Ş. |

4 yıl önce İş Bankası Maximum kart kullanmaya başladım. Bana sunulan teklifte 2 adet faturayı otomatik ödeme talimatı verirsem bundan sonra kart aidatı alınmayacağı sözü verildi. Fakat bu ayki ekstremde 54 TL aidat bedeli kesildiği gözüküyor. İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım. Kestikleri bedeli iade etmelerini istedim çünkü her ay 2 adet faturayı dedikleri gibi otomatik ödeme talimatıyla ödüyorum. Müşteri hizmetleri talebiniz alındı maille bilgilendirilme yapılacak dedi ve gelen mailde kart ücreti iade yapılamayacağı belirtildi. 2 adet otomatik ödeme anlaşmasına rağmen yinede kart ücreti alan İş Bankası'ndan 54 liramı talep ediyorum. İade gerçekleşmezse resmi yollardan hakkımı aldıktan sonra İş Bankası'yla çalışmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mayıs
  11:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi