İş Bankası Vadesiz Hesabımı Kapatmıyor ve Üyelik Ücreti Kesiyor!

Murat K. |

Sayın yetkililer çok uzun zamandır İş Bankası müşterisiyim. Kredi kartım, altın hesabım var, otomatik ödeme talimatımda var. Cennet şubesine ait vadesiz hesabımı kapatmıyorsunuz. Neden? üstüne üslük ağustos ayında hesap işletim ücreti kesildi 50 tl . kapatılmadığı takdirde kesintiler devam edecektir. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı? Kaile bile almıyorsunuz hesap dökümanları gerekli dilekçeler elimde.

Hesabımdan kesilen paranın iadesini istiyorum. İade olmadığı takdirde bütün hesabımı kapatılmasını ve hakem heyetine gideceğimi arz ederim. Bu son sözüm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  29 Kasım
  19:57

  sayın banka yetkilileri kapatın bütün hesabımı olup bitsin son sözüm...

 • 29 Kasım
  09:18

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi