29 Kasım 2013

İş Bankası Vadesiz Hesabımı Kapatmıyor ve Üyelik Ücreti Kesiyor!

Sayın yetkililer çok uzun zamandır İş Bankası müşterisiyim. Kredi kartım, altın hesabım var, otomatik ödeme talimatımda var. Cennet şubesine ait vadesiz hesabımı kapatmıyorsunuz. Neden? üstüne üslük ağustos ayında hesap işletim ücreti kesildi 50 tl . kapatılmadığı takdirde kesintiler devam edecektir. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı? Kaile bile almıyorsunuz hesap dökümanları gerekli dilekçeler elimde.

Hesabımdan kesilen paranın iadesini istiyorum. İade olmadığı takdirde bütün hesabımı kapatılmasını ve hakem heyetine gideceğimi arz ederim. Bu son sözüm.

Murat 102 Okunma

Cevaplar

  • Murat 29 Kasım 2013

    sayın banka yetkilileri kapatın bütün hesabımı olup bitsin son sözüm...

  • İş Bankası Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön