İş Bankası Vadesiz Hesabımdan Haksızca Kesilen Kart Masrafı!

İsmail Burçak Y. |

İş Bankası'ndan kredi kartım ve vadesiz hesabın banka kartı var. Bütün alışverişlerimizde bu kartları kullanıyoruz. İş Bankası sağ olsun şu masraf bu masraf derken sürekli para kesiyor. Kesilen kart aidatları iade edilmezse kredi kartımı da vadesiz banka kartı hesabımı da iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Burçak Y.
  10 Şubat
  21:11

  ücreti iade ettiler sonra yeniden kestiler gerçekten çok ilginç gülermisin ağlarmısın en yakın zamanda kartımı iptal ettireceğim

 • 21 Ocak
  13:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi