İş Bankası Vadesiz Hesabımdan 50 TL Hesap İşlem Ücreti Kesti.

Okan G. |

İş Bankası müşterisiyim. Vadesiz 43**** hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 50 Türk lirası kesinti yapılmış. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi bildirdim. İnceleyip dönecekleri söyledi müşteri temsilcisi olumlu bir sonuç beklerken evime gelen mektup da hesap işlem ücretini iade etmeyecekleri söylemişler. Yıllardır İş Bankası maaş müşterisiydim. Şuan bankanızda 3 ayrı hesabım var. Rica ediyorum lütfen kesilen hesap işlem ücretini iade edin.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan G.
  24 Haziran
  19:12

  şikayetim çözülmedi iade yapılmadı

 • 19 Haziran
  14:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi