İş Bankası Vadesiz Hesabımdaki Para İşletim Ücreti Nedeniyle Eksilmiş!

Nizamettin S. |

Türkiye İş Bankası'nın 052824*** nolu müşterisiyim. Bugün ATM'den kredi kartı borç durumumu kontrol ederken 1450 001**** nolu vadesiz mevduat hesabımdaki bakiyenin 49 TL eksik olduğunu fark ettim.Bakiyem zaten 70 TL idi, 49 TL'sini de İş Bankası kesince hesapta 20 küsür TL kalmış.

2 çocuk babası ve aynı zamanda iş aramakta olan bir kişi için o 50 TL'nin ne kadar önem arz ettiğini tahmin edebilirsiniz. İş Bankası'nın bu mağduriyetimi gidermesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  16:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi