13 Nisan 2013

İş Bankası Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

45***31 nolu İş Bankası Maximum kredi kartımın 09.04.2013 tarihinde e-posta yoluyla gönderilen ekstresinde üyelik aidatı için kesilen 40 TL'nin kredi kartı hesabıma iadesini talep ediyorum.

4077 sayılı tüketicinin korunmasına dair kanun'un 6. maddesine ve 5464 sayılı banka ve kredi kartları kanunu'nun 24. maddesine aykırı olduğu halde, üyelik ücreti için borçlandırılarak, gelen ekstrede yıllık aidat olduğunu ifade eden hiçbir bilgide yoktur.

Sanki yapılmış bir alış verişin borcu gibi gösterilmektedir.Kart yenilenmesiyle birlikte daha ilk günden kesilen bu ücreti kınıyorum.Haksız yere yıllık aidat olarak alınan bu borcun ve kredi kartımın iptal edilmesini istiyorum.

Oktay 47 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön