07 Kasım 2013

İş Bankası Üyelik Ücreti Aldı!

İş Bankası kartımdan 40. 00 tl olarak bir üyelik aidatı kesilmiştir. Daha öncede bu durum gerçeklemişti . Yalnız 2014 sonunda kadar öğrenciliğimin devam ettiğini hesabımın olduğu İş Bankası şubesine faxlamıştım. Şu an yine bu kesinti yapılmış paramın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Çağan 27 Okunma

Cevaplar

  • Çağan 08 Kasım 2013

    Bugün iş bankasından aradılar üyelik ücretimin yalnızca aylık 250 tl harcama yapacağım zaman geri iadesi olacağını söylediler bildiğim kadarıyla öğrencilerden kart üyelik ücreti alınmıyor bende şubeye 2014 ün sonuna kadar öğrenci olduğuma dair öğrenci belgesini faks çektim kesilen üyelik ücretinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön