İş Bankası Üyelik Ücreti Aldı!

Çağan Ali T. |

İş Bankası kartımdan 40. 00 tl olarak bir üyelik aidatı kesilmiştir. Daha öncede bu durum gerçeklemişti . Yalnız 2014 sonunda kadar öğrenciliğimin devam ettiğini hesabımın olduğu İş Bankası şubesine faxlamıştım. Şu an yine bu kesinti yapılmış paramın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağan Ali T.
  08 Kasım
  14:24

  Bugün iş bankasından aradılar üyelik ücretimin yalnızca aylık 250 tl harcama yapacağım zaman geri iadesi olacağını söylediler bildiğim kadarıyla öğrencilerden kart üyelik ücreti alınmıyor bende şubeye 2014 ün sonuna kadar öğrenci olduğuma dair öğrenci belgesini faks çektim kesilen üyelik ücretinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

 • 07 Kasım
  16:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi