İş Bankası Üyelik Aidatının İadesini Yapmıyor.

Cihan K. |

440**865 No'lu hesabımda kullandığım sonu 1526 ile biten kredi kartımdan 14.03.2014 tarihinde üyelik aidatı adı altında 40 tl kesinti olmuştur. Kartımı aylık 1000 ila 3000 TL aylık alışveriş yapmaktayım. Borcumu da kredi kartına fazla fazla yatırmaktayım. Hesap kartımdan da 16.06.2014 tarihinde 20,67 TL kesinti yapılmıştır. Nedenini sorduğumda parayı vadesiz hesabıma yatırıp kredi kartıma otomatik ödeme talimatı verseymişim bu ücret yansıtılmazmış.

Ben ise borcumu fazla fazla kredi kartına yatırarak hata yaptığımı görmekteyim. Tarafıma 60,67 TL'nin iadesinin yapılmasını arz ederim. Aksi taktirde kartlarımı iptal ettirip bankanızla bir daha çalışmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  10:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi