25 Ekim 2016

İş Bankası Üyelik Aidatı Problemi..

İş Bankası Maximum kartımı 2 hafta önce aidat ödememek için iptal etmek istemiştim. Telefondaki arkadaşlar; "daha önce de kartınızdan aidat ücreti kesilmiş,iade etmişiz, yine öyle bir şey olursa ararsınız, kartınızı iptal etmeyin. "diyerek beni vazgeçirmeye çalıştılar. Bu yüzden son anda kartımı iptal etmekten vazgeçtim. Lakin, başıma geleceği aslında önceden bilmişim. Bugün kredi kartı ekstrem geldi ve 54 TL üyelik aidatı kesmişler. Aradım, geri yatırılmasını talep ettim bu ücretin. Başvurumu aldılar fakat 1 saat sonra, olumsuz geri dönüş yaptılar. Ben de arayıp 2 adet Maximum kredi kartımın iptali için başvurdum ki bir önceki sefer keşke iptal etseymişim şu an hem bu şekilde mağdur edilmez idim hem de sinirlerim bozulmazdı. Kredi kartımın yıllık aidatını ödedim ama kullanmayıp iptal ediyorum. Bir daha asla İş Bankası kullanmayacağım, sizi de güzel bir şekilde anmayacağım.

Tahir 330 Okunma

Cevaplar

  • Tahir 28 Ekim 2016

    İş Bankası'ndan tarafıma ulaşıldı ve üyelik aidatı iadesi yapılamayacağı söylendi. Bir de kartlarımı kapatmamın benim genel banka notumu düşürebileceğinden, diğer bankalardan kolaylıkla kart alamayabileceğimden falan bahsedildi telefon görüşmesinde. Aba altından biraz sopa da gösterildi yani. Geçen sene üyelik aidatı ücret iadesi yapılmıiştı, bu sene yapılmadı. Yani İş Bankası 7-8 yıllık müşterisinin bu seneki performansını beğenmedi. Belki umurunuzda olur belki de olmaz ama ben de sizin performansınızı begenmiyorum ve bundan sonra ne kendim ne de çevremdekiler İş Bankası'nı kullanacaklar.

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön