İş Bankası Üyelik Aidatı Kisvesi Altında Para Alıyor...

Emre A. |

2014 yılında yargıtay kararı olmasına rağmen bankalar " üyelik aidatı " kisvesi altında milleti alenen soyuyor kredi kartı hesap özetim geldi 54 TL üyelik aidatı diye bir şey uydurmuşlar ve geçirmişler takip etmesek haberimiz olmasa soyacaklar bizi ki eminim bir çok kişi de bundan habersiz. Müşteri hizmetlerini aradım, yok talep oluşturulacak yok genel merkeze bildirilecek, yok oradan size geri dönüş yapılacak da falan da filan en kısa sürede kapattıracağım hesabı o üyelik aidatını da ödemiyorum kardeşim mahkemeyse mahkeme. Sizin öyle bir hakkınız yok. 1 milyon kişiden yıllık 54 lira koparsanız. Öf paraya bak.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  09:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi