27 Ocak 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti, Geri Ödemiyor!

Ben İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanıyorum ve öğrenci olduğum için hiç bir ücret alınmadan kullanabileceğimi söyleyerek kredi kartı sahibi olmamı sağladılar. Şimdi de üyelik aidatı adı altında 20 TL her zaman benden bu parayı kesiyorlar.

Şikayetim sonucunda bu miktarın banka giderleri için gerekli olduğu ifade edildi ama ilk kartı verirken neden bunlardan bahsedilmiyor? Bu noktada bütün öğrencilerin bu kart sahibi olma konusunda kandırıldığını düşünüyorum.

Özellikle de İş Bankası gibi bir kurumla bir daha hem çalışmamaya hem de çevremdeki insanları da İş Bankası'yla çalıştırmamak için uğraşacağım.

Kerem 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön