İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti.

Rabia L. |

İş Bankası haksız yere kredi kartı aidat ücreti aldı diğer bankalar almazken İş Bankası müşteri temsilcileri ile görüştüğüm halde geri iade olmadı 45 TL aidat ücreti alındı. Daha önceki aylarda aidat ücreti gelmişti fakat arayıp görüştüm neden bu ücret alınıyor diye geri ödeme yapıldı kart ücreti almadılar fakat şimdi ücret alınacağını söylüyorlar. Paramın geri iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  12:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi