17 Ekim 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti.

Geçen yıl aldığım iş'te üniversiteli kartımdan bu ay 20 TL üyelik aidatı aldılar. Bunun üzerine müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Genel müdürlükten bana mail geleceğini söyleyip kapattılar dedikleri gibi 2 gün sonra ödenmeyeceğine dair bir mail geldi.

Tekrar müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve zaten ben kartı alırken bana aidatsız bir kart olduğunu söylediniz şimdi neyin aidatı diye sorduğumda yasa değişiminden dolayı temmuz ayından beri bu kartlardan üyelik aidatı alındığını söyledi. Benden habersiz böyle bir şey yaptıkları için iş bankasından şikayetçiyim ve yasal olarak hakkımı aramaya pazartesi gününden itibaren başlayacağım.

Kerem 411 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön