İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti.

Mehmet A. |

Bankanız 143**1 nolu müşterisiyim. Bankanız ile uzun yıllardır çalışıyor olmama ve anadolu hayat emeklilik (2 adet), otomatik ödeme talimatları, ek hesap, kredi kartı v.b hizmetlerinizden faydalanıyor olmama rağmen ve gerekli tüm şartları yerine getirmeme karşılık, 4543....6756 nolu kredi kartıma Ağustos 2014 ayı ekstresine 05.09.2014 tarihi itibariyle BN:0133.32191701 sayılı 45.00.-TL üyelik aidatı borç yansıtılmıştır.

Bu borç tutarının tarafıma iade edilmesi, aksi halde bankanız ile çalışmayacağımın bilinmesini ve ilgili tüm hesaplarımın ve aidatın bahse konu olan kredi kartımın iptal edilerek sonucundan tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  15:47

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi