22 Ekim 2013

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti!

5 yıldır İş Bankası kredi kartını kullanmaktayım. İlk yıllarda öğrenci olduğum için iade edilen üyelik aidatı itirazıma rağmen geçen sene iade edilmedi. Bu sene son ekim ayı faturamda tekrar 40,00 tl tutarında aidatın yansıtıldığını gördüm.

Kart ücreti adı altında ekstreme yansıtılan bakiyenin geri ödenmesini istiyorum, hem alışveriş yapıyorum sürekli olarak sizin kartınızı kullanıyorum, hemde üyelik aidatını ödemeye mecbur bırakılıyorum. Lütfen kartıma yansıttığınız 40,00 TL tutarındaki yıllık üyelik aidatını geri iade ediniz.

Hande 23 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön