20 Ocak 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti!

Ben İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanıyorum ve öğrenci olduğum için hiç bir ücret alınmadan kullanabileceğimi söyleyerek kredi kartı sahibi olmamı sağladılar. Şimdide ÜYELİK AİDATI BN:0133-020414 adı altında 20 TL her zaman benden bu parayı kesiyorlar. Böyle bir bankanın kullanıcısı olduğum için pişmanlık duyuyorum. İlk fırsatta kartımı kapatacağım ve bu kesilen paraların iadesi için gerekli kuruluşlara da hemen iletişime geçeceğim.

Kerem 32 Okunma

Cevaplar

  • Kerem27 Ocak 2014

    Bana kartı ilk verirken, verilecek hizmet karşılığında öğrenci olduğum sürece herhangi bir bedelin olmadığını söylendi.Şuanda da bankanın işini yapabilmesi için bunun gerekli olduğunu söylüyorlar. Bu kadar sözünde durmayan bir bankayla karşılaşmadım.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön