İş Bankası Üyelik Aidatı Kesti.

Ömer Faruk T. |

İş Bankası maximum kart kullanıcısıyım haberim ve bilgim dışında 49 TL'lik üyelik aidatı kartımdan çekilmiş bunun iptalini ve iadesini istiyorum. Diğer bankaların çoğu aidat almazken İş Bankası yaklaşık 5 yıldır kredi kartını ve hesabını kullanmama rağmen üyelik aidatı kesmiştir. Ayrıca doğru düzgün çoğu kampanyasından faydalanmıyorum. İade edilmemesi halinde İş Bankası ile tüm ilişiğimi keseceğim ve çevreme hiç iyi olarak anlatmayacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  13:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi