İş Bankası Üyelik Aidatı Kesiyor.

Mehmet Can B. |

Kredi kartını verirken iyiydik hoştuk. Üyelik aidatı diye 45 TL kesinti yaptın. Hakkımı arayınca da sevgili tribi atar oldun. Sana dilekçeler yazdım. Mesajlar attım. Hiçbirine geri dönmedin. En son çare aradım. Açmadın. Tekrar tekrar aradım. Açtın hayallerimi yıktın. Geçen senede aynı şeyi yaptın sesimi çıkarmadım ama bu sene farklı. Para lazım İş Bankası. Ben çok mutluydum o 45 TL ile. Mutluluğumu bozma paramı geri ver İş Bankası.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Eylül
  09:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi