İş Bankası Üyelik Aidatı Kesiyor.

Harun K. |

Bankanızın ****021 no'lu müşterisiyim 2009 yılında almış olduğum 300 tl limitli işte üniversiteli kredi kartı süresi ocak ayın içinde bittiğinde banka yeni kart gönderdi. Bunu normal kart olarak göndermişler. Bununda limiti 300 tl olduğundan bende önceki şartlar geçerlidir diye hiç aramadım bankayı hala üniversite öğrencisi olamama rağmen benden 40 tl üyelik aidatı adı altında para kesmişler. Bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi taktirde bankanızla olan bütün ilişkimi kesmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  14:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi