İş Bankası Üyelik Aidatı Kesintisi.

Medine K. |

12.03.2015 tarihinde İş Bankası Maximum kartım olan kredi kartına aidat ücreti yansıtılmıştır. Ben kredi borcumu 15.05.2015 tarihinde kapatıyor. Hesabımın kapandıktan sonra aidat ücreti hesap ekstresi olarak yansıtılıyor bu durumu İş Bankası bildirdiğim halde yasal işlem olduğunu söylüyorlar. Ben hesabımı kapattıktan sonra gelen ekstre nasıl yasal oluyor acaba...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Medine K.
  25 Mayıs
  20:10

  Sizden gelen dönüş 27.01.2015 tarihinde hesap borcumu kapattıktan sonra kartımı kullandığım yönünde. Fakat ben kartımı kullanmadım sizin görmüş oldugunuz benim + hesabımdan kesilen taksit ödemelerimle alakalıdır. 27.01.2015 tarihinde kapattıktan sonra kullanmadım sadece fazla olan bakiyemden yapmış olduğum taksit alışverişlerin tutarı düşülmüştür. Mayıs ayında kredi borcumu kapatmak için güzeloba subenize gittiğimde kartımın kapatılmadığını ve aidat ücreti yansıdığını ögreniyorum. Bunun üzerine dilekçe ile kartımın kapatılıp aidat ücretinin iptalini talep ettim. Kartım kapatılmış fakat aidat ücreti iptal edilmemiştir. Halada kullanmadığım kartın aidatı benden talep edilmektedir.

 • 24 Mayıs
  09:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi