26 Ocak 2016

İş Bankası Üyelik Aidatı Kesilmiş.

Uzun süredir müşterisi olduğum bankadan, 15/01/2016 tarihinde "Üyelik Aidatı" Adı altında kredi kartımdan 49,00 TL para kesilmiş.
Öğrenci olmama rağmen. Tarafımdan tahsil edilen tutarın tarafıma iadesini talep ediyorum.
Ayrıca tarafımdan tahsil edilen bu ve bunun gibi haksız ücretlerin sonraki ekstrelerime yansımaması için gereğini rica ederim.

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Ocak 2016

    Bankanızın websitesinde yer alan ve yıllardır kullanmakta olduğum İş'te Üniversiteli kartı hakkında. İş Bankası'nın 18 yaş ve üstü, lisans üstü eğitimlerini sürdürenler de dahil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yıllık kart ücreti ödemeden Maximum üye işyerlerindeki alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, maxiPuanlar ile üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz! Şeklinde açıkça belirtildiği halde. İş'te üniversiteli kartımının Aidatsız olması gerekirken benden 49 TL Para çekilmiştir. Çekilen tutarın hesabıma iadesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön