İş Bankası Üyelik Aidatı Kesilmiş.

Nagihan A. |

İş'te Üniversiteli kredi kartı kullanmaktayım. Bu ay tam 49 TL üyelik aidatı kesilmiş. Bunu fark etmesem paşa paşa ödeyecektim, bir de öğrenci olduğumu bankaya bildirip öğrenci belgesi vermeme rağmen işleme alınmamış (İş Bankası Ümraniye son durak şubesi) çağrı merkezine sorduğumda öğrenci görünmüyorsunuz diyor, aidat iptalini yaptırdığımda kampanyalardan yararlanabiliyor muyum diyorum "bu konuda bilgi veremiyoruz" bilmem ne diyor. Kimsenin kimseden haberi yok. Ben şimdi tekrar gidip şubeye öğrenci belgesini vereceğim. Neden bu kadar uğraştırıyorlar, çalışanlar birbirinden habersiz her an her şey olabilir sorumsuzluklarını müşterilerine yükleyen banka.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  12:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi