09 Nisan 2015

İş Bankası Üyelik Aidatı İptali.

Maximum İşte üniversiteli kart sahibiyim. Kartı ilk çıkardığım zaman kart aidatı denen bir şeyin olmadığını söyledikleri için kartı çıkarttım. Fakat bu 3. yılım ve yine kart üyelik aidatı adında her yıl 20 TL ücret kesiliyor.

Daha öncekileri aradığım ve ödemek istemediğimi söylediğim halde bunun yasal olduğunu ve bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ben bu ücretleri mecburen ödüyorum, kartımın alışverişe açılması için. Toplamda 3 yılda 60 TL ödedim bunların iade edilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Semih 244 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön