16 Eylül 2013

İş Bankası Üyelik Aidatı İadesi Konusunda Çifte Standart Uyguluyor!

Bahsi geçen X kişi İş Bankası kredi kartına gelen üyelik itirazı için İş Bankası müşteri hizmetlerine bunu ödemek istemediğini ödemesi durumunda kartını kullanıma kapatıp iptal edeceğini belirtmiştir ve bankanız bunun üzerine kendisinden alınan üyelik ücretini iade etmiştir. İşlemimin olumlu sonuçlanması için tehditkar konuşmam mı gerekmektedir?

Bu eşitsizliği elimden geldiğince İş'te Üniversiteli kullanıcı arkadaşlarımla da paylaşacağım. Ödenmesi gereken bir bedel varsa ya herkesten alınmalı ya da iş bu boyuta gelmeden memnuniyetsizlik önlenmelidir . Yılların bankası İş Bankası'na yakışmayan bir tutum olarak nitelendiriyorum ve kart tercihinde yaptığım hatayı en kısa sürede başka bir bankayı tercih ederek düzelteceğimi de ayrıca bildirmek isterim.

Ali 27 Okunma

Cevaplar

  • Ali21 Eylül 2013

    Bu kadar kötü hizmet olamaz sizi gerçekten kınıyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön