İş Bankası Üyelik Aidatı İadesi!

Sevgi Ö. |

Üyelik aidatı ile ilgili bir çok kez haber çıkmasına rağmen halen neden aidat alırsınız. Bankadaki yetkiliyle görüştüm ve aldığım cevap otomatik ödeme talimatı vermem doğrultusundaydı. "4822 sayılı kanunun 6. maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. " Yasanın verdiği karar bu ve ben üyelik aidatımın bu zamana kadar kesilen ücretlerini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi Ö.
  25 Ocak
  16:18

  Yani? ?

 • 25 Ocak
  14:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi