İş Bankası Üyelik Aidatı Geri Ödemesi.

Fatih A. |

Kartımdan kesilen 49 TL üyelik aidatı için geri ödeme talep ettiğimde bin türlü bahane ile iade edilmeyeceğini söylediniz. Sizin bankanızın ne özelliği varda iade edilmiyor. Ben diğer bankalarla da çalışıyorum ve böyle bir ücret kesilmiyor kesilse de ilk görüşmede iade ediyorlar. Tüketici hakem heyetine başvuru yapıp o aidat ücretini ve avukat masraflarını sizin ödeyeceğinizi böyle bir hakkım olduğunu biliyorum. Bu başvurulardan sonra en kısa sürede bankadaki tüm hesaplarımı ve kartlarımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  14:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi