İş Bankası Üyelik Aidatı Eklediler!

Eneshan K. |

5 yıl önce İş Bankası'ndan işte öğrenci adlı kredi kartı çıkarmıştım. Kartın süresi dolduğu için yenilendiğinde normal Visa kartı gönderdiler ve aidat ödemesi eklediler kredi kartıma. Ancak öğrenimim halen daha devam etmekte. Halen daha öğrenci olduğum için aidatı ödemek istemiyorum. Bugün bankanın müşteri temsilcisiyle iletişime geçtim ve ödemek istemediğimi bildirdim. Onlarda değerlendirmeye alacaklarını ve bir başvuru oluşturacaklarını söylediler. Ne yapmam gerekir?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  15:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi