22 Aralık 2015

İş Bankası Üyelik Aidatı Başlığı Altında Ücret Alıyor!

4543 **** **** 4201 hesap numaralı kartımdan üyelik aidatı adı altında 26/10/2015 tarihinde 49.00 TL kesilmiştir. Müşteri hizmetlerini aradım bankaya gerekli dilekçeyi verdim ama hiçbir memnun kalmam için adım atılmadı. Müşteri memnuniyetsizliği için bankaya teşekkür ederim.

2-3 ödemem kaldı ödeyince kapatacağım. Öğrenci kartı olmasına rağmen 2000 TL limit var bu limiti boş yere vermezler değil mi daha ödeme zamanım gelmeden ödediğim için oldu. Alt tarafa da ulaşım için yorum yapılacaksa hiç yapmayın, ben sadece aidatımın iade edilmesini istiyorum.

Kamil 91 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön