21 Şubat 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Alıyor!

İş Bankası kredi kartı kartı başvurusu yaparken aidat alınmayacağını söylemişlerdi fakat 40 TL kredi kartı yıllık üyelik aidatı ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum.

Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yukarıda saydığım nedenlerle yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 40 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin kredi kartıma iade edilmesini talep ediyorum.

Arifşen 112 Okunma

Cevaplar

  • Arifşen'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

    teşekkürler, üyelik aidatını iade edildi.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön