08 Şubat 2016

İş Bankası Üyelik Aidatı Alıyor.

07/02/2016 tarihli hesap bildirim cetvelimde yer alan 05.02.2016 tarihinde 49,00 TL üyelik aidatı adı altında şahsıma borç olarak yansıtılan bu tutar 4077 sayılı yasaya göre haksız olup hesap bildirim cetvelime itiraz ediyorum. Şahsımdan alınan 49,00 TL ivedi olarak tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Mahmut 60 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut10 Şubat 2016

    Bu cevap bana yazılalı 2 gün oldu ve biz keyiflerini bekliyoruz hala geri aramaları için, eğer yarın aranmazsam ben tüketici hakem heyetine dilekçe vereceğim, 49 liradan zengin ya da fakir olmam ama ben bu tarz haksızlıklara karşıyım. Tüketici Hakem Heyeti tarafından olumlu sonuç alırsam ne ala ama olumsuz sonuç alırsam da bir şey kaybetmemiş olurum.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön