İş Bankası Üyelik Aidatı Alıyor!

Çağlar B. |

Her ay düzenli olarak ödemesini gerçekleştirdiğim kredi kartıma bide 45 tl üyelik aidatı yansıtılıyor. Sorunsuz bir şekilde kullanmayı düşündüğüm kredi kartımı iş bankasının bu davranıştan ötürü kapattırıp bankamı değiştireceğim. Düzenli bir şekilde ödemesini gerçekleştiren bir müşteriye bu aidatın yansıtılması çok gereksiz. Bu üyelik aidatının hemen iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde kredi kartımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  13:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi