16 Eylül 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Alındı.

İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartıma mart ayında 20 liralık üyelik aidatı adı altında ücret yansıtılmış. İnternet şubesinden biraz önce kontrol edince gördüm. Normalde kredi kartım için aidatın vb ücretlerin alınmayacağı söylenmişti.

Benden kesilen bu aidat ücretinin geri ödenmesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Benimle iletişim kurulması halinde gerekli bilgilerimi iletebilirim.

Ömer 286 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön