20 Mart 2013

İş Bankası Üyelik Aidatı Alındı!

İş bankası, iş'te üniversiteli kartı kullanıyorum, daha doğrusu isteğim dışında çıkarıldı ve hatta yenilendi. 9 eylül üniversitesinde okuyorum ve üniversitemin is bankası ile yapmış olduğu anlaşmadan dolayı, 9 eylül üniversitesini kazanan herkes aynı anda is'te üniversiteli kart sahibi oldu ister istemez ! "Tam öğrencilere göre kart aidatı yok, limiti düşük, su imkanları var vs" diyerek herkesi inandirdılar. fakat bugün ekstreme baktığımda 20 TL "üyelik aidatı" kesintisini görüyorum.

Yarından itibaren iş bankası bir müşterisini ve buna bağlı birçok müşterisini daha kaybetmiştir. Minimum açıklama içerdiğinden neye ne ödeyip ödeyemediğimi anlayamadığım ekstrelerde cabası.

Buse 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön