25 Ekim 2016

İş Bankası Üyelik Aidatı Aldı...

Tarafımdan kullanılan İş Bankası kredi kartımın 2016 yılı Ekim ayına ait hesap özetinde 54.00 TL yıllık üyelik aidatı kesildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Hesap bildirim cetveli ile ilgili, kesilen yıllık üyelik aidatı 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı''tüketiciyi koruma hakkındaki yasanın 6.maddesinde ''düzenlenen sözleşmelerdeki ''haksız şartlar'' hükmü ile ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda belirttiğim nedenlerle 2016 yılı Ekim dönemine ait hesap bildirim cetvelindeki yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen 54.00 TL'nin kaldırılmasını talep ediyorum.

Mehmet 181 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 25 Ekim 2016

    İş bankası ile olan hesabımı ve kartımın kapatmam en güzeli olacak. Müşteri hizmetlerinin telefonda vardiği cevap mahkemeye gidin oldu:)

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön