İş Bankası Üyelik Aidatı Aldı...

Fatma Ş. |

İşte Üniversiteli kredi kartımdan 54 TL üyelik aidatı çekilmiştir. Üyelik aidatımın geri iade edilmesini istiyorum. Önceden çekilmeyeceği söylenmişti şimdi ise üyelik aidatı çekiliyor.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Ş.
  18 Ekim
  11:56

  Çağrı merkezine bir türlü bağlanamıyorum. 11 gün oldu ve şikayetimle ilgili hala geri dönüş yapmadınız. En kısa süre böyle mi oluyor?

 • Fatma Ş.
  15 Ekim
  13:14

  kredi kartımdan üyelik aidatı alınmıştır. çağrı merkezlerini aramama rağmen bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. üyelik aidatımın iade edilmesini istiyorum. en kısa sürede !

 • Fatma Ş.
  12 Ekim
  20:00

  Durumla ilgili hala geri dönüşünüzü beklemekteyim.

 • 07 Ekim
  09:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi