07 Ekim 2016

İş Bankası Üyelik Aidatı Aldı...

İşte Üniversiteli kredi kartımdan 54 TL üyelik aidatı çekilmiştir. Üyelik aidatımın geri iade edilmesini istiyorum. Önceden çekilmeyeceği söylenmişti şimdi ise üyelik aidatı çekiliyor.

Fatma 445 Okunma

Cevaplar

 • Fatma18 Ekim 2016

  Çağrı merkezine bir türlü bağlanamıyorum. 11 gün oldu ve şikayetimle ilgili hala geri dönüş yapmadınız. En kısa süre böyle mi oluyor?

 • Fatma15 Ekim 2016

  kredi kartımdan üyelik aidatı alınmıştır. çağrı merkezlerini aramama rağmen bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. üyelik aidatımın iade edilmesini istiyorum. en kısa sürede !

 • Fatma12 Ekim 2016

  Durumla ilgili hala geri dönüşünüzü beklemekteyim.

 • İş Bankası Temsilcisi07 Ekim 2016

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön