İş Bankası Üyelik Aidatı Aldı!

Tolga T. |

İş'te Üniversiteli kredi kartımdan 4 yıldır yasal olmadığı halde düzenli periyotlarla 20 TL şeklinde hesabımdan tahsil edilen üyelik kesintilerini tarafıma derhal iade edilmesini talep ediyorum. İşte üniversiteli kredi kartlarının reklamlarında kullanmış olduğunuz üyelik aidatı gerektirmeyen kredi kartı sloganı da bu olaya bakarsak çok manidar ve gülünçtür. Daha önce de şikayetimi müşteri hizmetleri temsilcisi aracılığıyla bildirdim ama herhangi bir geri dönüş sağlanamamıştır.
Hakkım olanı vermenizi ve tatlılıkla bu ufak problemi çözmemizi umut ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  13:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi