10 Ekim 2014

İş Bankası Üyelik Aidatı Aldı.

Bu kredi kartını alırken öğrenci kartı olduğu ve "kesinlikle" üyelik aidatı olmayacağı belirtilmesine karşın 2 yıldır bu sefere mahsus denerek üyelik aidatı alınmakta. İnternet sitesinde kredi kartının "aidatsız" olduğu vurgulanırken her seferinde "size daha iyi hizmet verebilmek adına" denerek aidat alınıyor.

Bu karta üye olurken öğrenciler olarak "üyelik aidatı olmaması" tercih edişimizi etkilemişken üyelik aidatı alınıp durmasından şikayetçiyim. Bu kez lütfen "daha iyi hizmet verebilmek adına" şeklinde bir maille dönüş yapmayın ve artık öğrencilerden üyelik aidatı almayı lütfen bırakın.

Anıl 281 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön