İş Bankası Üyelik Aidatı!

İsmail K. |

Üniversiteden beri kullandığım kartın aidatı ilk başta ücretsizdi. Sonra 20 oldu sonra 30 şimdi ise 45 TL kesinti yapılmış. Bu günlerde birçok banka tarafından aidatsız kart teklifini iş bankasını kullanıyorum diye reddettim ama bu durum sonucu eğer bu kesinti iade edilmezse sonraki ay kartımın iptalini isteyeceğim ve diğer bankalardan biriyle çalışacağım. Gereğinin yapılmasını bekliyorum...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  09:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi