İş Bankası Üyelik Aidatı.

Ercan Y. |

İş Bankası' nın yıllardır müşterisiyim, kredi kartını düzenli kullanıyor ve ödemelerimi düzenli bir şekilde gerçekleştiriyorum. 29.03.2015 tarihli ekstremde kredi kartıma üyelik aidatı adı altında 45 TL borç yansıtılmış. Bu borcun iadesini talep ediyorum. Bunun yasal olarak yasaklandığını bilmeyen kalmadı hala tekrar tekrar kesiliyor, daha önce de kesilmişti. Tekrar geri iade etmiştiniz. Neden hala devam ediyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum... Eğer ki iade yapılmaz ise aksi halde bankanızda ki tüm hesaplarımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  11:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi