İş Bankası Üyelik Aidatı!

Necati D. |

İş Bankası'nda 1 yıl önce görüştüğüm temsilcinin bir kredi kartı teklifini, kart basım ücreti, üyelik ücreti olmazsa kabul edeceğimi söylediğimde, İş Bankası olarak öğrencilerden basım ücreti, üyelik ücreti almıyoruz şeklinde yanıtını aldım. Defalarca teyit ettim alınmaz diye. Temsilci oldukça açık ve net şekilde okul boyunca İş'te Üniversiteli kartımdan ve hesabımdan para alınmaz dedi. Kabul ettim.

Haziran 2013'te 20 TL üyelik aidatı kesildi, bankaya gittiğimde dilekçe yazsan da bir şey değişmez yanıtını aldım. 20 TL'mi geri iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  09:35

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi