İş Bankası Üyelik Aidatı.

Tamer Y. |

Bu gün itibari ile kredi kartımdan 88 TL tutarında kredi kartı yıllık üyelik aidatı kesilmiştir. 88 TL ücretin kredi kartıma geri ödenmesini istiyorum. Zaten tüm yaptığımız harcamalarda komisyon alınıyor. Ödemeler az olunca da faiz alınıyor. Üstüne bir de bu üyelik aidatı alınıyor. Kredi kartımdan kesilen üyelik aidatı ücreti geri ödenmeyecek ise en kısa zamanda kartın tüm borcunu kapatıp kartı iptal ettireceğim ve başka kartımla yola devam edeceğim. Bu aşamadan sonra da Tüketici Hakem Heyeti'ne gidip o ücreti geri talep edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  09:34

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi