İş Bankası Üyelik Aidatı!

Demet Kalaycı Ü. |

2016 yılı Ağustos ayı ekstresinde tarafıma 54,00 TL üyelik aidatı yansıtılmıştır. Ödemeleri düzenli ödüyorum bir de bu tarz ücretler yansıtılmaktadır. Sözde artık bu tarz aidatlar müşterilere yansıtılmıyordu. Tarafıma yansıtılan paranın iadesini istiyorum ya da kredi kartımın iptalini istiyorum ve bir daha İş Bankası kredi kartını kullanmak istemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  16:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi