İş Bankası Üyelik Aidatı!

Sezgin Ç. |

Daha önceden 50 TL ücret kesilmişti. Şubeye gittiğimde müze kart olduğu için demişlerdi. Müze kartı kullanmadığım halde kesildi, daha sonra kartımın süresi olduğu halde aidatsız kart çıkaralım dediler. Onu çıkardık, yeni kart gönderdiler ve yine 54 TL üyelik aidatı kesildi. Bu bütün kesilen ücretlerin iadesini ve kartımın kapatılmasını istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  10:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi