İş Bankası Üyelik Aidat Bedeli...

Ufuk İ. |

Tarafımdan kesilmiş olan 54 TL tutarındaki üyelik aidat bedelinin iptali için yazılı ve sözlü başvuru yapmama rağmen iade kabul edilmedi. Yaptığım araştırmalara göre aynı aidat bedeli çoğu kişiye iade edilmiştir. Bu bedellere neye göre kabul ya da red kararı verilmektedir.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk İ.
  10 Mayıs
  16:41

  Daha önceden bu gibi ücretlerin alınmaması için tarafınıza tüm otomatik ödeme talimatlarımı aktarmıştım buna rağmen alınmasına rağmen yaklaşık 1 ay önce tümünü iptal ettim. Bugüne kadar defalarca tüketici kredisi, sürekli kredi kartı harcamalarını bankanızdan yapmıştım. Harcamalarımda başka bankalara göre ayrım yapmam söz konusu değildir. Bankanız kampanyalarına göre kart kullanımı yapmaktayım. Fakat bu tarihten sonra ister istemez iptal etmek zorunda kaldım. Bana göre müşteri her zaman müşteridir. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 • 10 Mayıs
  13:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi