10 Mayıs 2016

İş Bankası Üyelik Aidat Bedeli...

Tarafımdan kesilmiş olan 54 TL tutarındaki üyelik aidat bedelinin iptali için yazılı ve sözlü başvuru yapmama rağmen iade kabul edilmedi. Yaptığım araştırmalara göre aynı aidat bedeli çoğu kişiye iade edilmiştir. Bu bedellere neye göre kabul ya da red kararı verilmektedir.

Ufuk 135 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk10 Mayıs 2016

    Daha önceden bu gibi ücretlerin alınmaması için tarafınıza tüm otomatik ödeme talimatlarımı aktarmıştım buna rağmen alınmasına rağmen yaklaşık 1 ay önce tümünü iptal ettim. Bugüne kadar defalarca tüketici kredisi, sürekli kredi kartı harcamalarını bankanızdan yapmıştım. Harcamalarımda başka bankalara göre ayrım yapmam söz konusu değildir. Bankanız kampanyalarına göre kart kullanımı yapmaktayım. Fakat bu tarihten sonra ister istemez iptal etmek zorunda kaldım. Bana göre müşteri her zaman müşteridir. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön