26 Haziran 2013

İş Bankası Usulsüz Ücretlendirme!

Kredi kartını kullandığım banka mecbur bulunması gerekiyor diye hesap kartı da veriyor ve bunun için benden yılda 100 TL para alıyor bu nasıl bankacılık?

Muzaffer 41 Okunma

Cevaplar

 • Muzaffer 27 Haziran 2013

  İtiraz edince usulsüz aldıkları ücretin ikinci taksidini ödediler ama hala ilk taksitini ödemediler

 • Muzaffer 27 Haziran 2013

  şikayetime cevap verildi hatta iade bile yapıldı ama yanlızca 2. taksitin iadesi gerçekleştirildi ama benden yılda 100 TL para alınıyor şikayet edince sakinlesinde şikayet etmesin der gibi aldıkları ücretin yarısını iade ediyorlar. iş bankası yetkilileri sizler için 1 müşteri kaybetmek çok şey değil anlaşılan bu durumda alınan 1. taksitinde iadesi yapılmazsa bankanızla çalışmayı bırakcağım tepki vermezsek kandırılıyoruz demek ki bundan sonra her olumsuz durumda herkesin görebildiği platformlarda tepkizi dile getireceğiz.

 • Muzaffer 27 Haziran 2013

  şikayetime cevap verildi hatta iade bile yapıldı ama yanlızca 2.taksitin iadesi gerçekleştirildi ama benden yılda 100 TL para alınıyor şikayet edince sakinlesinde şikayet etmesin der gibi aldıkları ücretin yarısını iade ediyorlar. iş bankası yetkilileri sizler için 1 müşteri kaybetmek çok şey değil anlaşılan bu durumda alınan 1. taksitinde iadesi yapılmazsa bankanızla çalışmayı bırakcağım tepki vermezsek kandırılıyoruz demek ki bundan sonra her olumsuz durumda herkesin görebildiği platformlarda tepkizi dile getireceğiz.

 • İş Bankası Temsilcisi26 Haziran 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön