İş Bankası Usulsuz Kredi Kart Harcaması..

Enver Ç. |

16**191 müşteri no.lu İş Bankası müşterisiyim. 2015 yılı temmuz ayında telefon yanıltıcı sağlık hizmetleri adı altında hesabımdan çekmiş olduğu paranın iadesi için bankaya yaptığım itiraz red olunmuştur. Karşılığı olmayan bir harcama için banka benim adıma paramı çeken iş yerini nasıl bulamıyor. Kredi kartı harcama itiraz formunda

2. İş yerinin, kartımdan çektiği tutar karşılığında ………/………/………… (gün/ay/yıl) tarihinde teslim etmesi/sunması gereken malı/hizmeti alamadım. Şeklinde madde varsa bu maddeye göre hakkımı sonuna kadar araması lazım değil midir? Bende hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  09:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi