20 Mart 2013

İş Bankası Usulsüz İşletim Ücreti!

İş Bankası uzun süredir kullanmadığım hesap kartıma,kısa süre önce para yatınca hesap işletim ücreti hikayesi ile kullanmadığım karttan 85 tl kesti.bunun üstüne bende kartı zaten kullanmıyordum iptal ettirdim.bankada görüşme yaptığım bankacı bana caydırma politikası yaptı.

Hakem heyetinde kazanamazsam daha fazla ödermişim de bilmem ne.Bağlı bulunduğum şubeyi aradım onlarda aynı hikaye.o parayı ne hakla alırsınız siz.ne kadar İş Bankası ile anlaşmış tanıdığım müşterisi varsa hepsine anlattım ve devam edeceğim.yılmadan bıkmadan İş Bankasının haksız kazancını her yerde söyleyeceğim.Çalıştığım özel şirkette ortalama 1000 kişilik bi şirket İş Bankasına geçiş sağlayacaklardı engellettim .

Hicran 25 Okunma

Cevaplar

 • Hicran23 Ağustos 2013

  SIFIR

 • Hicran22 Mart 2013

  kesinlikle mağduriyetimizi gidermediğiniz gibi üstüne skript hazırlayıp şikayetlerin altına yapıştırıyorsunuz. kullanmadıgım işlem sağlanmamış karttan hesap işletim ücreti adı altında haram para kesip kılıfına uyduruyorsunuz. helal etmiyorum paramı. kartıma düzenli para yatarken iyiydik. sırf iş bankası ile irtibatım kesilmesin diye kartı kapatmamıştım bilsem böyle saçmalık yapacagınızı çok önceden kapatırdım. yasal sürece itiyorsunuz zoraki.

 • Hicran22 Mart 2013

  numaram kayıtlı bana klişe cvp vermeyin.paramı verin

 • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön