18 Ekim 2016

İş Bankası Üniversiteli Kartımdan Aidat Ücreti Aldı!

Üniversiteli kartımdan 54 TL aidat ücreti kesintisi yaptılar. 4 senedir kullandığım kartımdan. Aradım iptalini yapmadılar. Kartımın iptal başvurusunu yaptım.

Barış 167 Okunma

Cevaplar

  • Barış19 Ekim 2016

    Email olarak dönüş sağladılar tam bir rezillik. Faydalandığımız kampanyaları bu 54 TL içindeymiş. Kartımın iptalini başvurdum. En yakın zamanda iptalini istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön