16 Eylül 2013

İş Bankası Üniversiteli Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

Geçen yıl İş Bankası'ndan açtırdığım işte üniversiteli hesabımdan kesilmeyeceği söylenen hesap işletim ücreti, hesapta olan 20 TL'nin hepsini alarak kesildi. Önceki zamanlarda yine yapılan bu kesinti yanlışlık olduğu anlaşılıp iade edilmişti. Ve kesildiğini yine daha önce de olduğu gibi alışveriş yaparken kasada yetersiz bakiye yazısıyla öğrendim.

Bir bankanın müşterisini 2. defa böyle bir duruma düşürmesi, müşteri hassasiyetine ne kadar önem verdiğini yeterince açık gösteriyor olsa gerek. Ben üniversite öğrencisiyim ve 2 defa bunun belgesini yolladım. Haksız yere yapılan bu kesintinin iadesini ve her dönem neden böyle bir kesinti yapılıyorsa bunun düzeltilmesini talep ediyorum.

Umut 38 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön