20 Mart 2013

İş Bankası Üniversite Kartında Yıllık Aidat Alıyor!

İş Bankası Maximum'un İşte Üniversiteli kartını kullanıyorum. Yıllık kart aidatı geldi. Üniversite kartı verilirken kart aidatı olmadığı söylenmişti. Ekstremden bu borcun düşülmesini istiyorum.

Cantekin 53 Okunma

Cevaplar

  • Cantekin 21 Mart 2013

    20 Mayıs- 20 Haziran tarihleri arasında bildirim yapıldığını söyleyen İş Bankası acaba hangi yolla bildirim yapmış? Bu konuda beni aydınlatırlar mı? Tek taraflı yapılan bildirim beni anlaşma yapmış konumuna düşürür mü ayrıca? Kart aidatını mahkeme kararıyla geri alan birçok kişi halen varken (ki bu kararları da yollayabilirim isterlerse) hala kredi kartı aidatı vs. gibi şeylerle gelmeleri çok komik.

  • Cantekin 20 Mart 2013

    İş Bankası yüksek maliyetli teknolojik giderleri için benim üniversite kartımdan 20 TL çekiyormuş. Bu cevap beni tatmin etmedi. Şikayetim devam ediyor. Bir yıl alıp bir yıl almıyor itiraz gelirse. Bu ücreti almak tamamen bankanın insiyatifinde. Paramın iadesini istiyorum. Banka zaten benim yaptığım harcamalardan para kazanıyor. Ayrıca aidat vs. alması çağ dışı bir uygulama.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön